Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "IX Sesja Rady Miejskiej w Łebie".
Nad wnioskiem pani Magdaleny Wójcickiej o zmianę porządku obrad poprzez dodanie punktu 12 w brzmieniu: „Punkt 12.Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie rozpatrzenia wniosku mieszkańców w sprawie inwestycji przebudowy ul. Tadeusza Kościuszki. Kolejne punkty porządku obrad otrzymują oznaczenie od Nr 13 do Nr 15.”
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Stanisław Mielewczyk | za |
14 | Teresa Trojanowicz | za |
15 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
Przyjęcie porządku obrad wraz ze zmianami.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Stanisław Mielewczyk | za |
14 | Teresa Trojanowicz | za |
15 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
Przyjęcie protokołu z VIII sesji Rady Miejskiej w Łebie z dni 06.06.2019r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Stanisław Mielewczyk | za |
14 | Teresa Trojanowicz | za |
15 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie udzielenia wotum zaufania Burmistrzowi Miasta Łeby za rok 2018.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Stanisław Mielewczyk | za |
14 | Teresa Trojanowicz | za |
15 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie rozpatrzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Miasta Łeby za rok 2018.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Stanisław Mielewczyk | za |
14 | Teresa Trojanowicz | za |
15 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie udzielenia absolutorium Burmistrzowi Miasta Łeby.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Stanisław Mielewczyk | za |
14 | Teresa Trojanowicz | za |
15 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie zatwierdzenia skonsolidowanego bilansu Gminy Miejskiej Łeba za 2018 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Stanisław Mielewczyk | za |
14 | Teresa Trojanowicz | za |
15 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie uchwalenia regulaminu dostarczania wody na terenie Gminy Miejskiej Łeba.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Stanisław Mielewczyk | za |
14 | Teresa Trojanowicz | za |
15 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w dzierżawę nieruchomości gruntowej, stanowiącej działkę nr 223/2, działkę nr 240/54 oraz fragm. działki nr 240/85, położonych w Łebie, obręb 2.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Stanisław Mielewczyk | za |
14 | Teresa Trojanowicz | za |
15 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w dzierżawę nieruchomości gruntowej - fragmentu działki numer 402/4, położonej w Łebie, obręb 1.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Stanisław Mielewczyk | za |
14 | Teresa Trojanowicz | za |
15 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie rozpatrzenia wniosku mieszkańców w sprawie inwestycji przebudowy ul. Tadeusza Kościuszki.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Stanisław Mielewczyk | za |
14 | Teresa Trojanowicz | za |
15 | Krzysztof Szumała | nieobecny |