Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "III sesja Rady Miejskiej w Łebie".
Przyjęcie protokołu z II sesji Rady Miejskiej w Łebie z dnia 6.12.2018r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie ustanowienia pomnika przyrody (1).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie ustanowienia pomnika przyrody (2).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w najem, lokalu użytkowego o powierzchni 68,68 m2, położonego w budynku, przy ul. Pocztowej 10 w Łebie, obr. 1, na działkach o numerach ewidencyjnych 147, 148, 149, 150.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie sprzedaży nieruchomości - dwóch działek o numerach 575/16 i 556/4, położonych w Łebie, obręb 1.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie zatwierdzenia projektu Regulaminu dostarczania wody na terenie Gminy Miejskiej Łeba.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie sprzedaży nieruchomości - trzech działek o numerach 637/8, 724/12 i 724/10, położonych w Łebie, obręb 1.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w dzierżawę nieruchomości gruntowej - fragmentu działki numer 841/7, położonej w Łebie, obręb 1.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia z Gminą Miasto Lębork w sprawie zwrotu kosztów zwolnienia z obowiązku świadczenia pracy nauczyciela pełniącego funkcję członka Zarządu Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność" Pracowników Oświaty i Wychowania w Lęborku.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie przyjęcia programu osłonowego Gminy Miejskiej w Łebie „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019 – 2023.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do świadczenia pieniężnego z pomocy społecznej w formie zasiłku celowego na zakup posiłku i żywności dla osób i rodzin objętych wieloletnim rządowym programem „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie określenia zasad zwrotu wydatków w zakresie dożywiania formie posiłku, świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub żywności albo świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych dla osób i rodzin objętych wieloletnim rządowym programem „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie ustalenia szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w ośrodku wsparcia – noclegowni, schronisku dla osób bezdomnych, schronisku dla osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie ustalenia wynagrodzenia Pana Andrzeja Strzechmińskiego Burmistrza Miasta Łeby.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad kandydaturą radnego/j Teresa Trojanowicz na członka Komisji Rewizyjnej.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | wstrzymał się |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad kandydaturą radnego/j Katarzyna Mazur na członka Komisji Rewizyjnej.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad kandydaturą radnego/j Bogusław Biskot na członka Komisji Rewizyjnej.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad kandydaturą radnego/j Emil Dettlaff na członka Komisji Rewizyjnej.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad kandydaturą radnego/j Hanna Kisielewska na członka Komisji Rewizyjnej.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad kandydaturą radnego/j Magdalena Plichta na członka Komisji Rewizyjnej.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad kandydaturą radnego/j Agnieszka Bednarek na członka Komisji Rewizyjnej.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Łebie.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łebie na rok 2019.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie przyjęcia Rocznego programu współpracy na rok 2019 Gminy Miejskiej Łeba z organizacjami pozarządowymi oraz z innymi podmiotami, przez które może być prowadzona działalność pożytku publicznego.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Miejskiej Łeba na lata 2018-2029.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie przyjęcia programu Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Łeby na 2019 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Magdalena Plichta | za |
12 | Magdalena Wójcicka | za |
13 | Teresa Trojanowicz | za |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie zmiany uchwały budżetowej na rok 2018.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Hanna Kisielewska | za |
8 | Jakub Krawczyk | za |
9 | Jan Kużownik | za |
10 | Katarzyna Mazur | za |
11 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
12 | Magdalena Plichta | za |
13 | Magdalena Wójcicka | za |
14 | Stanisław Mielewczyk | nieobecny |
15 | Teresa Trojanowicz | za |