Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "VI sesja Rady Miejskiej w Łebie".
Przyjęcie protokołu z V sesji Rady Miejskiej w Łebie z dnia 22.03.2019 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Jakub Krawczyk | za |
8 | Jan Kużownik | za |
9 | Katarzyna Mazur | za |
10 | Magdalena Wójcicka | za |
11 | Stanisław Mielewczyk | za |
12 | Teresa Trojanowicz | za |
13 | Hanna Kisielewska | nieobecny |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Magdalena Plichta | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie zmiany uchwały budżetowej na rok 2019 - wraz z autopoprawką Burmistrza Miasta Łeby
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Jakub Krawczyk | za |
8 | Jan Kużownik | za |
9 | Katarzyna Mazur | za |
10 | Magdalena Wójcicka | za |
11 | Stanisław Mielewczyk | za |
12 | Teresa Trojanowicz | za |
13 | Hanna Kisielewska | nieobecny |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Magdalena Plichta | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Miejskiej Łeba na lata 2019-2029.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Agnieszka Bednarek | za |
2 | Agnieszka Derba | za |
3 | Arkadiusz Puchacz | za |
4 | Beata Smorawska | za |
5 | Bogusław Biskot | za |
6 | Emil Dettlaff | za |
7 | Jakub Krawczyk | za |
8 | Jan Kużownik | za |
9 | Katarzyna Mazur | za |
10 | Magdalena Wójcicka | za |
11 | Stanisław Mielewczyk | za |
12 | Teresa Trojanowicz | za |
13 | Hanna Kisielewska | nieobecny |
14 | Krzysztof Szumała | nieobecny |
15 | Magdalena Plichta | nieobecny |